KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14665115
nr 1466 5115
Lars Englund
(f. 1933), Sverige
Tusch, Signerad. Bildmått: 16x10cm, yttermått inklusive ram: 31x24cm
Lars Englund, svensk målare och skulptör född i Stockholm 1933.
Utrop:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:25:54
Lars Englund
Läs mer om Lars Englund